Zpět do obchodu

Registrace

PONIO Mint - přírodní deodorant, sodafree

Svěží, chladivý deodorant bez sody s mátou a čajovníkem. 

215 Kč

PONIO Mint - přírodní deodorant, sodafree

Svěží, chladivý deodorant bez sody s mátou a čajovníkem. 

Přírodní deodorant se silicemi máty a čajovníku je ideální pro svěží začátek dne. Vůně je univerzální pro muže i pro ženy, příjemně výrazná při nanášení a zároveň jemnější během dne.

Deodorant neobsahuje sodu, ale místo toho je založený na deodoračním účinku hořčíku, křemeliny, přírodních silic a olejů. Je proto možné, že konkrétně pro Váš typ potu bude účinnější a nebo naopak méně účinný než deodorant na sodovém základě. Zároveň je dobrou alternativou oproti sodovému deodorantu, pokud na ni vaše pokožka reaguje podrážděním. 

Deodorant nezabraňuje přirozenému pocení, ale jeho antibakteriální účinek zabraňuje rozkládacím procesům pocení a tedy i nepříjemnému zápachu. Mechanismus je vytláčecí (ne vytáčecí). Deodorant jemně víckrát promněte v podpaží, aby se začal roztápět, ale pouze potřebné množství, aby ho nebylo příliš a nehrozilo zašpinění oblečení (zejména po jeho nanesení). Proces vytlačení je vratný, takže pokud je nevysunete příliš, dá se vrátit poklepáním o tvrdou podložku (např. stůl). Nepoužívejte tlak zhora, jinak ho rozmáčknete. 

Váha: 60 g / 44 ml

Jméno značky: Ponio
Kategorie: Přírodní deodoranty pro muže
Dostupnost: Skladem (1 ks)
215 Kč

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Teď už vám žádné novinky neutečou!

Vložte svůj email a my vám budeme zasílat informace o nových produktech na našem e-shopu.