Zpět do obchodu

Registrace

PONIO Lemongrass- přírodní deodorant, sodafree

Nejoblíbenější kombinace čajovníku s citrónovou trávou 

215 Kč

PONIO Lemongrass- přírodní deodorant, sodafree

Nejoblíbenější kombinace čajovníku s citrónovou trávou 

Přírodní deodorant se silicemi citronové trávy a čajovníku patří mezi nejoblíbenější ze všech pro svou univerzálnost (ideální volba pro muže i ženy) a poměrně trvalou svěží vůni.

Deodorant neobsahuje sodu, ale místo toho je založený na deodoračním účinku hořčíku, křemeliny, přírodních silic a olejů. Je proto možné, že konkrétně pro Váš typ potu bude účinnější a nebo naopak méně účinný než deodorant na sodovém základě. Zároveň je dobrou alternativou oproti sodovému deodorantu, pokud na ni vaše pokožka reaguje podrážděním. 

Deodorant nezabraňuje přirozenému pocení, ale jeho antibakteriální účinek zabraňuje rozkládacím procesům pocení a tedy i nepříjemnému zápachu. Mechanismus je vytláčecí (ne vytáčecí). Deodorant jemně víckrát promněte v podpaží, aby se začal roztápět, ale pouze potřebné množství, aby ho nebylo příliš a nehrozilo zašpinění oblečení (zejména po jeho nanesení). Proces vytlačení je vratný, takže pokud je nevysunete příliš, dá se vrátit poklepáním o tvrdou podložku (např. stůl). Nepoužívejte tlak zhora, jinak ho rozmáčknete. 

Váha: 60 g / 44 ml

Jméno značky: Ponio
Kategorie: Přírodní deodoranty
Dostupnost: Skladem (1 ks)
215 Kč

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Teď už vám žádné novinky neutečou!

Vložte svůj email a my vám budeme zasílat informace o nových produktech na našem e-shopu.