Zpět do obchodu

Registrace

YELLOW & BLUE Silice Citronela 10 ml

100 % přírodní éterický olej, který uvolňuje a zlepšuje náladu.

100 Kč

YELLOW & BLUE Silice Citronela 10 ml

100 % přírodní éterický olej, který uvolňuje a zlepšuje náladu.

Nasládlé citrusové aroma citronely se podobá uklidňující vůni meduňky. Uvolňuje při duševní námaze, osvěžuje, zlepšuje náladu a podporuje soustředění. Příjemná vůně této silice přirozeně ulevuje v období nachlazení. Přes léto zase můžete využít její silné repelentní účinky.

Ačkoliv citronela jávská (Cymbopogon winterianus) vyniká sladkou citrusovou vůní, je to až dvoumetrová tropická asijská travina. Do jejího příbuzenstva patří i citronová tráva (lemongrass), jejíž aroma je ještě výraznější.
Tento100% přírodní éterický olej se vyrábí parní destilací listů. Silice z citronely patří mezi oblíbené složky parfémů i deodoračních přípravků. Přirozeně totiž potlačuje nežádoucí pachy. Zároveň se řadí k vůbec nejúčinnějším přírodním odpuzovačům hmyzu.

Její lehká citrusovo-bylinná vůně příjemně povzbuzuje, harmonizuje a pomáhá povznést se nad nepříjemné pocity. V kosmetice se výtažek z citronely používá pro zklidnění problematické pleti, protože snižuje tvorbu kožního mazu. Je vhodný i při nachlazení, usnadňuje dýchání.

BIO éterické oleje Yellow & Blue vznikají s respektem k životnímu prostředí i lidem, kteří pěstují a zpracovávají suroviny pro jejich výrobu.

Jméno značky: Yellow & Blue
Kategorie: Přírodní éterické oleje
Dostupnost: Skladem (1 ks)
100 Kč