Zpět do obchodu

Registrace

KVÍTOK Moringa - tuhý šampón s kondicionérem proti lupům

Tuhý šampón s kondicionérem proti lupům.

219 Kč

KVÍTOK Moringa - tuhý šampón s kondicionérem proti lupům

Tuhý šampón s kondicionérem proti lupům.

Koncentrovaný tuhý šampón je určený pro všechny typy vlasů, zejména však pro vlasovou pokožku s výskytem lupů. Aktivní látka na bázi zinku v kombinaci s extraktem z mořských řas má čistící a uklidňující účinky, reguluje tvorbu kožního mazu a působí proti vzniku lupů (účinnost samozřejmě závisí na skutečné příčině tvorby lupů, vzhledem k tomu, že kosmetické produkty nemají dosah na vnitřní příčiny a neřeší je).

Moringový prášek podporuje prokrvení vlasové pokožky, čímž se účinné složky dostávají na potřebná místa. Zároveň působí antibakteriálně a protizánětlivě, napomáhá regulaci tvorby kožního mazu a podporuje růst vlasů. Esenciální oleje lemongrass a cedrové dřevo napomáhají pročisťovat pokožku a předcházet vzniku lupů.  Pro lepší péči je šampón obohacený o přírodní kondicionační složku.

✓  vlasy jsou čisté, lesklé a dobře se rozčesávají 

✓  jednoduše se používá

✓  dobře pění a důkladně čistí 

✓  nezatěžuje vlasy a pokožku hlavy 

✓  malý, lehký a dobře přenosný 

Tuhý šampón dokáže plně nahradit klasické tuhé šampóny, je šetrnější, neobsahuje propylen glykol, parabeny, lauryl sulfát sodný (SLS), silikony, či umělé vůně a barviva. Šampón neobsahuje ani vodu, a tedy nepotřebuje konzervanty. Obsahuje přírodní složky, jako jsou květinové a bylinkové hydroláty, bambucké máslo, esenciální oleje, bylinkové výtažky a rostlinný kondicionér. Hlavní složkou šampónu jsou tedy tenzidy derivované z  z kokosového oleje, které účinně odstraňují nečistoty a mastnotu z vlasů a pokožky hlavy. Nedráždí oči a sliznice, ani nevysušují pokožku na rozdíl od často používaných SLS (lauryl sulfát sodný) anebo SLES (sodium laureth sulfát). Díky nim šampón vytváří bohatou pěnu, a je vhodný pro použití v měkké i tvrdé vodě. Tyto tenzidy jsou biologicky lehce odbouratelné. Šampón je obohacen o přírodní kondicionační složku – inulín, který vyhlazuje a udržuje hydrataci vlasů a vlasové pokožky. Panthenol (provitamín B5) – zlepšuje kvalitu vlasů zvyšuje lesk a snižuje lámavost vlasů. Rýžový protein – regenerace vlasů, zvětšuje objem, je proti elektrizování. Glycerín, bambucké maslo – zabraňují vysušování vlasové pokožky.

Jméno značky: Kvítok
Varianta:
Kategorie: Přírodní šampóny
Dostupnost: Skladem (1 ks)
219 Kč