Zpět do obchodu

Registrace

KVÍTOK Bylinkový zubní prášek

Bylinkový zubní prášek Navia. 25g

179 Kč

KVÍTOK Bylinkový zubní prášek

Bylinkový zubní prášek Navia. 25g

Zubní prášek obsahuje mátový, šalvějový a anýzový olej, které mají antibakteriální a protizánětlivé účinky, proto je vhodným doplňkem při každodenní ústní hygieně. Kalciový prášek, bentonitový jíl a mátový prášek jemně čistí bez poškrábání zubní skloviny a osvěžují dech. 

  • jemně čistí, ošetřuje a chrání dásňa
  • vhodný zejména pro citlivé zuby
  • osvěžuje dech a zlepšuje stav dásní

Zubní prášek byl vyvinut jako alternativa ke klasickým zubním pastám pro efektivní čištění zubů, stabilizuje pH v ústní dutině, čímž přispívá ke snížení tvorby zubního kazu a zánětů (které mohou být příčinou nepříjemného zápachu z úst).

Kalciový prášek má velmi jemné abrazívní účinky, díky čemuž zabezpečuje odstranění usazen z povrchu zubní skloviny.

Bentonitový jíl je bohatý na minerální látky, detoxikuje prostředí v ústní dutině, a díky svým absorbčních vlastnostem na sebe velmi účinně navazuje nečistoty. Spolu s kalciovým práškem tak preventivně působí proti vzniku zubního kamene a napomáhají odstraňování skvrn. 

Matový prášek jemně čistí, osvěžuje dech a v kombinaci s esenciálními oleji Máta, Šalvěj a Anýz působí antibakteriálně a protizánětlivě, čímž se snižuje riziko tvoření zánětů. Esenciální oleje (zejména šalvějový) zároveň zmírňují už probíhající zánětlivé procesy. 

Zubní prásek velmi jemně pění, díky čemu se dostanou jednotlivé složky i na těžko přístupná místa. 

Jméno značky: Kvítok
Kategorie: Přírodní zubní pasty a ústní vody
Dostupnost: Skladem (1 ks)
179 Kč