Zpět do obchodu

Registrace

KVÍTOK Zubní prášek Zářivý úsměv

Zubní prášek Zářivý úsměv. 25 g

179 Kč

KVÍTOK Zubní prášek Zářivý úsměv

Zubní prášek Zářivý úsměv. 25 g

Aktivní černé uhlí je klíčovou složkou pro zářivý chrup a důkladné odstranění nečistot a zubního povlaku. Díky svým excelentním absorbčním vlastnostem na sebe dokáže navázat velké množství nečistot – je to silný detoxikátor už v malém množství. Zubní prášek obsahuje rovněž kurkumu, která podporuje čištění a bělení zubů, má antibakteriální, antiseptické a protizánětlivé účinky, čím zabraňuje rozvoji zánětů.

  • jemně čistí, ošetřuje a chrání dásna
  • vhodný zejména i pro citlivé zuby
  • osvěžuje dech a zlepšuje stav dásní 

Zubní prášek byl vyvinut jako alternativa ke klasickým zubním pastám pro efektivní čištění zubů, stabilizuje pH v ústní dutině, čímž přispívá ke snížení tvorby zubního kazu a zánětů (které mohou být příčinou nepříjemného zápachu z úst).

Kalciový prášek má velmi jemné abrazívní účinky, díky čemuž zabezpečuje odstranění usazen z povrchu zubní skloviny.

Bentonitový jíl je bohatý na minerální látky, detoxikuje prostředí v ústní dutině, a díky svým absorbčních vlastnostem na sebe velmi účinně navazuje nečistoty. Spolu s kalciovým práškem tak preventivně působí proti vzniku zubního kamene a napomáhají odstraňování skvrn. 

Aktivní černé uhlí je klíčovou složkou pro zářivý chrup a důkladné odstranění nečistot a zubního povlaku. Díky svým excelentním absorpčním vlastnostem na sebe dokáže navázat velké množství nečistot - je to silný detoxikátor už v malém množství. 

Prášek z kurkumy podporuje čištění a bělení zubů, má antibakteriální, antiseptické a protizánětlivé účinky, čímž zabraňuje rozvoji zánětů. 

Máta, Šalvěj a Skořice působí antibakteriálně a protizánětlivě, čímž se snižuje riziko tvorby zánětů. Tyto esenciální oleje (zejména šalvějový) zmírňují už probíhající zánětlivé procesy.

Zubní prášek velmi jemně pění, díky čemu se dostanou jednotlivé složky i na těžko přístupná místa.

Jméno značky: Kvítok
Kategorie: Přírodní zubní pasty a ústní vody
Dostupnost: Skladem (1 ks)
179 Kč

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Teď už vám žádné novinky neutečou!

Vložte svůj email a my vám budeme zasílat informace o nových produktech na našem e-shopu.