Zpět do obchodu

Registrace

EQUA Urban Jungle Monstera 550 ml

EQUA skleněná láhev.

489 Kč

EQUA Urban Jungle Monstera 550 ml

EQUA skleněná láhev.

Vhodné na každý den. Láhev EQUA vám pomůže být aktivní v každodenním životě. Chcete-li dodržovat pitný režim, mějte u sebe tuto stylovou a praktickou láhev.

Přestože jsou nové EQUA lahve vyrobeny ze skla, jsou stále praktické a vhodné ke každodennímu používání v jakékoliv situaci. Drží si také ostatní kvality – jsou ekologické a velmi lehké. Objem lahví je 550 ml (SQUEEZ) a 570 ml (DROP). Jsou navíc chráněny barevnými silikonovými pásky.  Skleněné lahve EQUA jsou více než jen lahve. Jde o zábavné a originální módní doplňky. Mimo to jsou také dokonalým dárkem pro všechny blízké vašemu srdci.

Borosilikátové sklo

Protože je pro nás vaše zdraví a bohatství přírody na prvním místě, vyrobili jsme tyto lahve ze skla. Sklo je plně přírodní materiál, zdraví a přírodě neškodný a 100% recyklovatelný. Svým způsobem je sklo velmi podobné vodě, může nabývat nejrůznějších tvarů, je velmi silné, ale současně také velice křehké. Z  různých druhů skla jsme zvolili výjimečné borosilikátové sklo známé svou pevností, odolností vůči tepelným výkyvům a chemikáliím. Dalším použitým materiálem je nerezová ocel nejlepší kvality, z níž je vyroben uzávěr lahve. Ten udrží její obsah v bezpečí. Dodatečnou ochranu poskytují barevné silikonové pásky.

 

 

Jméno značky: EQUA
Kategorie: Ekologické láhve a nádobí
Dostupnost: Skladem (1 ks)
489 Kč