Zpět do obchodu

Registrace

FLUX UNDIES menstruační kalhotky

UDRŽITELNÁ MENSTRUACE

Víte, že žena za život spotřebuje až 20 000 kusů jednorázových vložek a tampónů? Tyto pomůcky jsou však tvořeny z 90% plasty a na skládce se tak rozkládají až 500 let. Nahrazením jednorázových menstruačních pomůcek lze výrazně snížit množství odpadu, které vyprodukujeme. Nejběžnější udržitelnou variantou byl donedávna menstruační kalíšek, který skvěle nahrazuje princip tampónů.

Ale co když Vám kalíšek nevyhovuje a hledáte alternativu pro vložky? Nebo Vám kalíšek vyhovuje, ale rádi byste se pojistily proti protečení?

V tom případě jsou nejlepší volbou menstruační kalhotky FLUX Undies. Menstruační kalhotky jsou vyráběny eticky a udržitelně. Firma FLUX Undies klade důraz při vývoji kalhotek na funkčnost, optimální absorpci, přírodní materiály, ale také ženskost.

POHODLÍ V KAŽDÉ SITUACI

V naší nabídce naleznete menstruační kalhotky FLUX Undies rozdělené podle míry absorpce. Stačí zvolit, jak silná je vaše menstruace a můžete si přehledně vybrat z nabídky, které kalhotky budou pro Vás ty pravé.

Velký výběr střihů a stylů Vám umožní si vybrat ty pravé podle Vašich potřeb, ať už se jedná o komfort při sportu, extra ochranu na noc nebo pocit ženskosti.

BUDOU KALHOTKY PRO MĚ VHODNÉ?

Kalhotky FLUX Undies jsou vhodné pro všechny ženy i mladé slečny a dívky, které teprve svůj cyklus poznávají. Představují také novou možnost komfortu pro ženy po porodu nebo s inkontinencí, díky svým absorpčním a antibakteriálním vlastnostem.

7 položek celkem