Zpět do obchodu

Registrace

Přírodní kosmetika

PŘÍRODNÍ KOSMETIKA JAKO ÚČINNÁ PÉČE O PLEŤ
 
Setkali jste se s názorem, že přírodní kosmetika pouze krásně voní, ale není dostatečně účinná? My pro vás vybíráme kosmetiku s přírodním složením, netestovanou na zvířatech, která jemně, ale účinně pečuje o pokožku i vlasy. Všechny produkty obsahují kvalitní oleje, bylinné výtažky a další přírodní účinné látky, které jsou zkombinovány tak, aby vhodně pečovaly o daný typ pleti, ať už je citlivá, suchá nebo normální.

 

VŠESTRANNÁ PÉČE PODLE VAŠICH POTŘEB
 
Přírodní kosmetika zahrnuje vše potřebné pro péči o tělo, pleť, vlasy a ústní hygienu. Nezapomněy jsme ani na muže a jejich spefćifické potřeby v oblasti kosmetiky. V naší nabídce najdete i kosmetiku, která je určena pro specifické potřeby vaší pleti a pokožky.
 
ŠETRNÉ KOSMETICKÉ POMŮCKY K VAŠEMU TĚLU I PŘÍRODĚ
 

K těmto produktům také naleznete kosmetické doplňky a pomůcky v podobě kartáčků či nádobek, které vám zjednoduší jejich používání. Nemohou zde chybět ani pomůcky jako menstruační kalíšek nebo bambusové vatové tyčinky, které vám napomohou zredukovat množství odpadu ve vaší domácnosti a tak ulehčit našemu životnímu prostředí.