Zpět do obchodu

Registrace

Menstruační pomůcky

JEDNORÁZOVÉ MENSTRUAČNÍ POMŮCKY ZATĚŽUJÍ ŽIVOTNÍ PORSTŘEDÍ

Tak jako je menstruace přirozená součást života ženy, tak je také přirozené používání menstruačních pomůcek. V případě používání jednorázových tampónů a vložek se spotřeba může za život ženy pohybovat až okolo 20 000. Jedná se o velké množství odpadu, který je těžko rozložitelný v přírodě a zanechává v našem životním prostředí stopu. Vhodnou ekologičtější alternativou tak jsou menstruační kalíšky a látkové vložky.

VOLÍME ŠETRNĚJŠÍ CESTU

Menstruační pomůcky v naší nabídce jsou vyrobeny ze zdravotně nezávadných materiálů a neobsahují bělící složky ani další chemikálie, které jsou pro naše tělo škodlivé. Menstruační kalíšek je vyrobený z lékařského silikonu a při správné péči vydrží okolo 10 let. Látkové menstruační vložky jsou vyrobeny z biobavlněného sametu, který je jemný k pokožce. Pomocí užívání těchto menstruačních pomůcek výrazně snížíte vaši stopu na životním prostředí a nebudete své tělo vystavovat dalším chemickým látkám.

Nejprodávanější

7 položek celkem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení