Zpět do obchodu

Registrace

Chistee

Chistee_logo

PŘÍRODNÍ ČISTÍCÍ PROSTŘEDKY CHISTEE

Chistee našla při svém pátrání Katka, která hledala zcela přírodní a zároveň účinné čistící prostředky do domácnosti. Na trhu je mnoho značek, které vyrábí přírodní prostředky, které však nejsou mnohdy tak účinné, jak výrobci deklarují, nebo nejsou zcela přírodní.

S produkty značky Chistee je to však jiné. Slovenská značka Chistee vznikla pod rukama pana Stráňavského, bývalého zvukového inženýra, který si potřeboval šetrně vyčistit svůj stroj na nahrávání zvuku, a tak jej napadlo vytvořit zcela přírodní čistící prostředky. A nápadem to neskončilo, po dobu 9 let probíhaly výzkumy a experimenty se složením produktů, aby složení jednotlivých produktů bylo přírodní a jejich čistící účinky silné. Značka Chistee nyní nabízí čistící prostředky se 100% přírodním složením na bázi organických olejů, solí a dalších přírodních ingrediencí. Všechny produkty jsou 100% rozložitelné v přírodě, takže jejich používáním nezatěžujete životní prostředí.

ZKUŠENOSTI S CHISTEE 

Produkty značky Chistee jsme do naší nabídky zařadily především díky jejich zcela přírodnímu složení a účinným čistícím vlastnostem. Oblíbily jsme si především jejich koncentráty ve skle. Jedná se o velmi účinný vysoce koncentrovaný čistící prostředek, který lze ředit a má všestranné použití - prostředek na ruční mytí nádobí, na nábytek, podlahu i praní. Což nejen šetří místo v koupelně, ale také přírodu.
Oficiální stránky
2 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení