Zpět do obchodu

Registrace

Chistee

Chistee_logo

PŘÍRODNÍ ČISTÍCÍ PROSTŘEDKY CHISTEE

Chistee našla při svém pátrání Katka, která hledala zcela přírodní a zároveň účinné čistící prostředky do domácnosti. Na trhu je mnoho značek, které vyrábí přírodní prostředky, které však nejsou mnohdy tak účinné, jak výrobci deklarují, nebo nejsou zcela přírodní.

S produkty značky Chistee je to však jiné. Slovenská značka Chistee vznikla pod rukama pana Stráňavského, bývalého zvukového inženýra, který si potřeboval šetrně vyčistit svůj stroj na nahrávání zvuku, a tak jej napadlo vytvořit zcela přírodní čistící prostředky. A nápadem to neskončilo, po dobu 9 let probíhaly výzkumy a experimenty se složením produktů, aby složení jednotlivých produktů bylo přírodní a jejich čistící účinky silné. Značka Chistee nyní nabízí čistící prostředky se 100% přírodním složením na bázi organických olejů, solí a dalších přírodních ingrediencí. Všechny produkty jsou 100% rozložitelné v přírodě, takže jejich používáním nezatěžujete životní prostředí.

ZKUŠENOSTI S CHISTEE 

Produkty značky Chistee jsme do naší nabídky zařadily především díky jejich zcela přírodnímu složení a účinným čistícím vlastnostem. Oblíbily jsme si především jejich koncentráty ve skle. Jedná se o velmi účinný vysoce koncentrovaný čistící prostředek, který lze ředit a má všestranné použití - prostředek na ruční mytí nádobí, na nábytek, podlahu i praní. Což nejen šetří místo v koupelně, ale také přírodu.
Oficiální stránky
Žádné produkty značky Chistee nebyly nalezeny...