Zpět do obchodu

Registrace

FLUX Undies

Fluxundies_logo

FLUX UNDIES - ŽENY ŽENÁM

Flux Undies je Britská značka založena ženami pro ženy, která se soustředí na vývoj a výrobu menstruačních kalhotek. V dnešní době však existuje mnoho značek, které vyrábí menstruační kalhotky, tak proč zvolit právě FLUX Undies?

POUŽITÍ A PÉČE O KALHOTKY

Menstruační kalhotky FLUX Undies lze používat po celou dobu menstruačního cyklu, ale také po porodu v období šestinedělí nebo při inkontinenci. Stačí jen zvolit požadovanou savost a styl kalhotek, které Vám sedí. Kalhotky můžete nosit bez starostí až po dobu 12 hodin bez nutnosti výměny a také v noci. Po použití je stačí opláchnout studenou vodou a hodit do pračky s běžným prádlem. Poté kalhotky necháte volně uschnout a jsou připraveny k dalšímu použití.

PRO VŠECHNY ŽENY A DÍVKY, KTERÉ TOUŽÍ PO POCITU POHODLÍ, BEZPEČÍ A ŽENSKOSTI

Jsou vhodné pro i mladé slečny a dívky, které teprve svůj cyklus poznávají, při sportu. Dovedou nahradit jednorázové tampony, vložky a slipové vložky. Jsou také ideální jako doplněk k menstruačnímu kalíšku. Díky nádherným designům kalhotek a jejich široké škále se můžete cítit žensky i ve dnech menstruace. Flux Undies nabízí také sportovní střihy, které oceníte při sportu. Dobře padnou a díky gumičkám drží na místě.

UDRŽITELNÁ A ETICKÁ VÝROBA

My jsme si firmu FLUX Undies zamilovaly také díky jejich udržitelné a etické filosofii.

Kalhotky FLUX Undies jsou opatřeny ochranným klínkem, který je tvořen třemi vrstvami, které mají skvělé absorpční a antimikrobiální vlastnosti. Odvádí tekutinu a udrží Vaši pokožku suchou. Tyto vrstvy dokáží obsáhnout až 30ml tekutiny (5 tamponů). Jejich používáním výrazně snížíte množství odpadu. Kalhotky jsou vyrobeny z modaluModal je jemný, prodyšný přírodní materiál, který je plně rozložitelný v přírodě. Vlákna FLUX odebírá u rakouské firmy Lenzing, která využívá kruhový uzavřený proces, kdy jsou látky v průběhu procesu zachytávány a znovu použity při další výrobě. Klade důraz také na snižování zdrojů energie a na ochranu životního prostředí. FLUX jsou šity za etických podmínek s certifikáty BSCI a OEKO Tex. Pracovníci pracují za férovou mzdu, maximálně 40 h týdně a ve vedení továren je 60% žen.

FLUX věnuje část výdělků na výrobu znovupoužitelných látkových vložek, které věnují dívkám v rozvojových zemích, kde mnoho dívek pravidelně zameškává školu právě kvůli nedostupnosti menstruačních pomůcek.

8 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 8 položek celkem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení