Zpět do obchodu

Registrace

FLUX Undies

Fluxundies_logo

FLUX UNDIES - ŽENY ŽENÁM

Flux Undies je Britská značka založena ženami pro ženy, která se soustředí na vývoj a výrobu menstruačních kalhotek. V dnešní době však existuje mnoho značek, které vyrábí menstruační kalhotky, tak proč zvolit právě FLUX Undies?

POUŽITÍ A PÉČE O KALHOTKY

Menstruační kalhotky FLUX Undies lze používat po celou dobu menstruačního cyklu, ale také po porodu v období šestinedělí nebo při inkontinenci. Stačí jen zvolit požadovanou savost a styl kalhotek, které Vám sedí. Kalhotky můžete nosit bez starostí až po dobu 12 hodin bez nutnosti výměny a také v noci. Po použití je stačí opláchnout studenou vodou a hodit do pračky s běžným prádlem. Poté kalhotky necháte volně uschnout a jsou připraveny k dalšímu použití.

PRO VŠECHNY ŽENY A DÍVKY, KTERÉ TOUŽÍ PO POCITU POHODLÍ, BEZPEČÍ A ŽENSKOSTI

Jsou vhodné pro i mladé slečny a dívky, které teprve svůj cyklus poznávají, při sportu. Dovedou nahradit jednorázové tampony, vložky a slipové vložky. Jsou také ideální jako doplněk k menstruačnímu kalíšku. Díky nádherným designům kalhotek a jejich široké škále se můžete cítit žensky i ve dnech menstruace. Flux Undies nabízí také sportovní střihy, které oceníte při sportu. Dobře padnou a díky gumičkám drží na místě.

UDRŽITELNÁ A ETICKÁ VÝROBA

My jsme si firmu FLUX Undies zamilovaly také díky jejich udržitelné a etické filosofii.

Kalhotky FLUX Undies jsou opatřeny ochranným klínkem, který je tvořen třemi vrstvami, které mají skvělé absorpční a antimikrobiální vlastnosti. Odvádí tekutinu a udrží Vaši pokožku suchou. Tyto vrstvy dokáží obsáhnout až 30ml tekutiny (5 tamponů). Jejich používáním výrazně snížíte množství odpadu. Kalhotky jsou vyrobeny z modaluModal je jemný, prodyšný přírodní materiál, který je plně rozložitelný v přírodě. Vlákna FLUX odebírá u rakouské firmy Lenzing, která využívá kruhový uzavřený proces, kdy jsou látky v průběhu procesu zachytávány a znovu použity při další výrobě. Klade důraz také na snižování zdrojů energie a na ochranu životního prostředí. FLUX jsou šity za etických podmínek s certifikáty BSCI a OEKO Tex. Pracovníci pracují za férovou mzdu, maximálně 40 h týdně a ve vedení továren je 60% žen.

FLUX věnuje část výdělků na výrobu znovupoužitelných látkových vložek, které věnují dívkám v rozvojových zemích, kde mnoho dívek pravidelně zameškává školu právě kvůli nedostupnosti menstruačních pomůcek.

7 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 7 položek celkem