Zpět do obchodu

Registrace

Gaia Cup

GaiaCup_logo

MENSTRUAČNÍ KALÍŠEK A VLOŽKY GAIA CUP

Gaia Cup je další ze značek, která náleží ke společnosti Tierra Verde. Tierra Verde vyrábí ekologické produkty do domácnosti, ať už se jedná o ekologickou drogérii nebo o pomůcky do zero waste domácnosti. 

Výrobky Gaia umožňují ženám omezit odpad, který vzniká použitím jednorázových menstruačních pomůcek jako jsou tampóny či jednorázové vložky. Gaia nabízí menstruační kalíšek, který je vyrobený z lékařského silikonu a lze používat po řadu let bez obav z alergií, zánětu či jiných zdravotních obtíží. Mezi výrobky Gaia najdete také příslušenství ke kalíšku jako čistící prášek nebo pytlík. Gaia také nabízí látkové slipové vložky z biobavlněného sametu, které po každém použití jednoduše vyperete a můžete použít znovu. Vložky nás učarovaly nejen svým krásným jemným designem, ale také povrchem, který je opravdu šetrný k pokožce a příjemný po celý den.

ZKUŠENOSTI S GAIA CUP

Kristýna menstruační kalíšek Gaia Cup používá. Samotné jeho užívání je velmi pohodlné a příjemné, může se na něj spolehnout i při jejích oblíbených činnostech jako je jóga nebo běh. Spolu s kalíškem používá také Gaia pads, které svým jemným povrchem nedráždí ani citlivou pokožku.
 
 
6 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem