Zpět do obchodu

Registrace

Good Bubble

GoodBubble_logo

PŘÍRODNÍ KOSMETIKA PRO DĚTI GOOD BUBBLE

Good Bubble je značka, která vyrábí přírodní kosmetiku pro děti již od narození a je vhodná také pro děti s citlivou pokožkou.

Good Bubble nabízí mýdla, šampóny a krémy. Produkty Good Bubble obsahují minimálně 98% přírodních látek, nejsou testovány na zvířatech, neobsahují živočišné látky a tak jsou vhodné pro vegany. Obaly všech produktů jsou vyrobeny ze 100% recyklovatelného plastu, čímž se snižuje jejich dopad na životní prostředí. Produkty Good Bubble jsou šetrné k citlivé dětské pokožce a neobsahují sulfáty, parabeny, umělá barviva ani jiné škodlivé látky. Ve výrobcích Good Bubble nenaleznete čistý palmový olej, vybrané produkty však obsahují derivát palmového oleje, který pochází z udržitelně pěstovaného palmového olejes certifikací RSPO.

ZKUŠENOSTI S GOOD BUBBLE

Sprchové emulze i další produkty nás okouzlily jemnou ovocnou vůní a také designem obalu. Mezi produkty totiž můžete naleznout i sprchovací emulzi s obrázkem Gruffala, což je naše oblíbená pohádková postava, kterou vytvořila Julie Donaldson spolu s Axelem Schefflerem. Jsme si jisté, že právě koupel s Gruffalem nebude nikdy nudná!
Nahoru
Další produkty
13 položek celkem

Stránka 1 z 2 - 13 položek celkem