Zpět do obchodu

Registrace

Natural Family Co.

NFCo_logo

PŘÍRODNÍ ZUBNÍ PASTY A KARTÁČKY NA ZUBY NFco

Natural Family Co. (NFco) je Australská firma , která vyrábí přírodní zubní pasty a kartáčky na zuby, které jsou vyrobeny z kukuřičného škrobu a vybaveny nylonovými štětinami.

Natural Family Co. založili Rachel a Justin, kteří nejprve založili Jack N´Jill a pustili se do vývoje a výroby přírodních zubních past pro děti. Později však začali hledat také přírodní alternativu i pro dospělé. Po letech testování a vývoje a čištění zubů :) vznikla řada zubních past, které jsou bezpečné, mají přírodní složení a svěží chuť.
V naší nabídce naleznete nejen NFCo Přírodní zubní pastu Original se svěží mátovou příchutí, ale také zubní pasty NFco s bylinami, zubní pasty NFco aktivním uhlím nebo pastu zaměřenou na šetrné bělení zubů.
 
Rozhodně doporučujeme bělící zubní pastu NFCo bělící zubní pastu Whitening, kterou jsme obě vyzkoušely a výsledky bělení byly znát bezprostředně po jejím použití. Takže před Kristýninou svatbou byla tato pasta naprosto jasnou volbou ;) Pro ty, kteří nemají rádi výrazné mentolové chutě se určitě zamilují do NFco. zubní pasty Propolys a Myrha, která má jemnou chuť, která nedráždí v ústech.
Oficiální stránky
8 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 8 položek celkem