Zpět do obchodu

Registrace

Navia

Kvitok_logo

PŘÍRODNÍ KOSMETIKA KVITOK

Značku Kvitok jistě znáte pod názvem Navia. Se změnou názvu však nepřišla změna sortimentu a tak i značka Kvitok nám nabízí kosmetiku pro tělo, pleť i vlasy.

Kvitok založila Martina na východním Slovensku, která si v průběhu studií na lékařské a později i na chemické fakultě uvědomila, jak jsme obklopeni škodlivými chemickými látkami a rozhodla se, že vytvoří vlastní přírodní kosmetické produkty. Za podpory manžela Matúše vytvořila přírodní kosmetické produkty, které nejsou testovány na zvířatech, mají jednoduché složení a mnoho z nich je vhodných také pro vegany. Kosmetické produkty Kvitok podporují přirozenou funkci pokožky. V naší nabídce naleznete Kvitok tuhé šampony, Kvitok pleťové krémy, zubní prášky, deodoranty, pleťové oleje, Kvitok sprchovací emulze i specializované přípravky pro různé typy a potřeby pleti.

ZKUŠENOSTI S PŘÍRODNÍ KOSMETIKOU KVITOK

Kristýna si oblíbila Kvitok Bylinkový zubní prášek, jelikož je balen ve skleněné nádobce, nikoliv v plastové tubě, a po čištění jsou zuby hladké a vyleštěné. Katka s rodinou zase zubní prášek Zářivý úsměv. No a nesmíme zapomenout na naše oblíbené krémové deodoranty, které nejen nádherně voní, ale jsou také velmi účinné.
 
Vzhledem k tomu, že firma Kvitok zvolila postupný přerod, naleznete u nás produkty jak s názvem Kvitok tak také ještě produkty pod starým názvem Navia.
Žádné produkty značky Navia nebyly nalezeny...