Zpět do obchodu

Registrace

Pandoo

Pandoo_logo

PRODUKTY Z BAMBUSU PANDOO

Pandoo Katka objevila při svém hledání bambusových brček. Před časem si ze svých cest s manželem přivezla bambusová brčka a nutila všechny členy své domácnosti  s nimi všude chodit. Pak si oblíbila kovová brčka Tierra Verde, s kterými je naprosto spokojena. Ale přece jen s těmi bambusovými brčky PANDOO má pocit, že je zase na svých cestách, blíž nádherné přírodě a popíjí ovocný drink :-)

V naší nabídce máme hned několik produktů z bambusu, a to: bambusové kartáčky Pandoo, vatové tyčinky Pandoo, žínky Pandoo, utěrky Pandoo, ale který produkt je pro Katku číslo jedna z nabídky produktů Pandoo je Vakuová termoska na čaj
 
Při výuce se Katka naučila neustále popíjet čaj. Pokud učí mimo své prostory, tak v zimě má neustále při ruce právě vakuovou termosku na čaj. Sypané čaje mají u Katky samozřejmě přednost a termoska má jako součást balení nerezové sítko. Čaj vydrží opravdu dlouho horký a další výhodou je její nízká hmotnost. Jediné na co si musím dávat pozor je, aby si ji někdo ráno bez dovolení nevypůjčil, protože nemohl najít tu svoji :-)
Oficiální stránky
Nahoru
Další produkty
16 položek celkem

Stránka 1 z 2 - 16 položek celkem