Zpět do obchodu

Registrace

The Greatest Candle

TheGreatestCandle_logo

EKOLOGICKÉ SVÍČKY THE GREATEST CANDLE

The Greatest Candle je značka z Portugalska, která vyrábí svíčky. Jejich svíčky však nejsou obyčejné parafínové svíčky, které znečišťují naše prostředí.

The Greatest Candle vytváří ekologické svíčky vyrobené z použitých rostlinných olejů a pomocí technologie Oil2Wax. Jak to celé probíhá? Specializovaná firma pro The Greatest Candle sbírá použité rostlinné oleje z restaurací, které jsou následně filtrovány a upravovány k výrobě svíček. Svíčky jsou opatřeny bavlněným knotem a přírodními barvivy i vůněmi. Jsou tedy nejen zdravější než parafínové svíčky, ale také omezují a snižují kontaminaci vody a půdy oleji a tak jsou zdravější také pro životní prostředí.
V naší nabídce však nenajdete pouze hotové svíčky The Greatest Candle, ale také sady na výrobu vlastních svíček z rostlinných olejů. Takže pokud rádi doma vyrábíte a zkoušíte sami či s dětmi nové věci, výroba svíček z oleje vás rozhodně nadchne.
 
Také vás napadla otázka, zda při zapálení svíčky neucítíte nelibou vůni oleje nebo smažených potravin? Zápachu se rozhodně bát nemusíte, svíčky mají příjemnou vůni a díky unikátní technologii nezůstane ve vůni svíčky ani stopa po oleji či jídle. 
1 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem