Zpět do obchodu

Registrace

Yellow & Blue

Yellow&Blue_logo

EKOLOGICKÁ DROGERIE YELLOW & BLUE

Yellow & Blue je další ze značek, která patří do portfólia společnosti Tierra Verde. Tierra Verde vyrábí ekologické produkty do domácnosti, ať už se jedná o ekologickou drogérii nebo o pomůcky do zero waste domácnosti.   

 
Yellow & Blue nabízí produkty, které jsou vyrobeny zejména z mýdlových ořechů a doplněné o rostlinné a minerální složky. Yellow & Blue nám pomáhá při našich každodenních činnostech jako je mytí nádobí, praní, při úklidu a především co nejméně zatěžovat naše životní prostředí a zdraví. A protože máme ve svých domácnostech hned několik domácích mazlíčků, samozřejmě další pozitivum je, že výrobky nejsou testovány na zvířatech.

ZKUŠENOSTI S YELLOW & BLUE 

A co vám můžeme doporučit? Gel na mytí nádobí, gel do myčky (ten si Katka oblíbila hned a je samozřejmě daleko praktičtější než jednotlivě balené tablety do myčky), gely na praní a aviváže Yellow & Blue používá také pravidelně při praní pro naši čtyřčlennou rodinu. Vláďa, který pečuje o náš bioodpad a stará se o kompost, si oblíbil urychlovač kompostu Yellow & Blue a v neposlední řadě máme oblíbené i vonné silice Yellow & Blue, které nepoužíváme jen do aromalampy nebo při léčbě našich neduhů, ale taky pro provonění prádla (přidáním do pracího gelu bez vůně). Kristýna si oblíbila také univerzální čistič Yellow & Blue s vůní pomeranče, protože nejen, že šetří místo v koupelně, ale opravdu dovede nahradit všechny čistící prostředky, které jsou v domácnosti zapotřebí.
Oficiální stránky
Nahoru
Další produkty
22 položek celkem

Stránka 1 z 2 - 22 položek celkem