Zpět do obchodu

Registrace

ZeoZoe

ZeoZoe_logo

ZUBNÍ TABLETY ZEOZOE

ZeoZoe je další ze Slovenských značek s inovativními produkty. Tým ze ZeoZoe vytvořil unikátní zubní tablety ze Zeolitu, které jsou baleny bez použití plastu.

ZeoZoe jsou zubní tablety vytvořené bez použití chemických látek, a tak mají zcela přírodní složení. Hlavní složkou zubních tablet ZeoZoe je vulkanický minerál Zeolit, jehož vlastností je na svou strukturu vázat škodlivé látky, toxiny a choroboplodné organizmy a zároveň uvolňuje minerály a stopové prvky. Zubní tablety tak šetrně, ale účinně čistí zuby a s dopomocí dalších přidaných látek a bylin také působí proti zánětu dásní.

ZKUŠENOSTI SE ZUBNÍMI TABLETAMI ZEOZOE

Vizí ZeoZoe je omezit produkci plastů a tím přispívat k záchraně životního prostředí a proto nejsou jejich produkty baleny v plastových obalech. My se s jejich vizí ztotožňujeme a tak vám rády nabízíme také jejich produkt a to ZeoZoe Zubní tablety. I přes zprvu nezvyklou chuť zubních tablet jsme si jejich produkt oblíbily díky jeho čistícím vlastnostem a rozhodně stojí za pozornost.
Žádné produkty značky ZeoZoe nebyly nalezeny...

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení