Zpět do obchodu

Registrace

Holící strojky

ŠETRNÉ MATERIÁLY K OPAKOVANÉMU POUŽITÍ

Holící strojek je pro většinu z nás již nezbytností a má své místo na poličce v koupelně. Mnozí z nás používají jednorázová holítka či holítka na opakovaná použití, která jsou vyrobená z běžných plastů. Takových holítek použijeme za svůj život velké množství a proto by bylo k přírodě šetrnější volit materiály, které by snížily produkci a výrobu jednorázových plastů. Jedním z šetrnějších materiálů je recyklovaný plast. Právě recyklované plasty, podle dostupných výzkumů, představují až 50% úsporu zdrojů, které souvisí s výrobou nových plastů.

RUKOJEŤ Z KELÍMKŮ OD JOGURTU

Holící strojky, které u nás naleznete, mají rukojeť vyrobenou z recyklovaných plastů, především pak z recyklovaných kelímků od jogurtů. Tento materiál je zdravotně nezávadný a nevylučuje žádné škodlivé látky. Poté, co už je břit nedostatečně ostrý, stačí jej nahradit náhradními břity, které lze střídat a nasadit na původní rukojeť.

Nejprodávanější

5 položek celkem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení