Zpět do obchodu

Registrace

Přírodní mýdla a sprchové krémy

ČISTÉ SLOŽENÍ PRO ČISTOU POKOŽKU

Všechna mýdla, ať už v tekuté nebo tuhé formě mají čistě přírodní složení, jsou obohaceny o kvalitní oleje, vitamíny a další pečující látky, které pečují o vaši pokožku a chrání ji před vysušením. Navíc jsou obohaceny o byliny a éterické oleje, které z každé vaší koupele udělají chvilku aromaterapie. Na své si však přijdou i ti, kteří dávají přednost jemné vůni a jednoduchému složení. Mýdla ani sprchové krémy nejsou testovány na zvířatech a mnohé jsou svým složením vhodné také pro vegany.

TUHÉ NEBO TEKUTÉ?

Přírodní mýdla a sprchové krémy vám nabízí tuhá přírodní mýdla. Forma tuhých mýdel balených v krabičce vám pomůže nejen omezit množství plastového odpadu, ale zpříjemní také cestování, protože komu se ještě nestalo, že by se mu sprchový gel vylil v kufru? 

Každému však nevyhovují tuhá mýdla a dávají přednost tekuté struktuře. Pro ty z vás, kteří raději používají tekuté produkty, máme sprchové gely a krémy s čistě přírodním složením. Sprchové gely a krémy jsou baleny do plastových obalů, aby byla zaručena co největší čerstvost produktu a jeho kvalita po dobu spotřeby.

Nejprodávanější

lasaponaria stredomorsky sprchovy gel bio 1l
 
715 Kč
Detail
FRIENDLY SOAP Aloe Vera
 
89 Kč
Detail
NAVIA Chladivý vánek sprchovací krém
 
219 Kč
Detail
Sprchovací krém Fruity 100 ml
 
219 Kč
Detail
NAVIA Glamorous sprchovací krém
 
219 Kč
Detail
mylo levandulova vanilka
 
129 Kč
Detail
mylo avokadova oliva
MYLO Avokádová oliva
Skladem (1)
2042
 
129 Kč
Detail
navia intimni emulze feminity
 
235 Kč
Detail
Nahoru
Další produkty
63 položek celkem