Zpět do obchodu

Registrace

Přírodní mýdla a sprchové krémy

ČISTÉ SLOŽENÍ PRO ČISTOU POKOŽKU

Všechna mýdla, ať už v tekuté nebo tuhé formě mají čistě přírodní složení, jsou obohaceny o kvalitní oleje, vitamíny a další pečující látky, které pečují o vaši pokožku a chrání ji před vysušením. Navíc jsou obohaceny o byliny a éterické oleje, které z každé vaší koupele udělají chvilku aromaterapie. Na své si však přijdou i ti, kteří dávají přednost jemné vůni a jednoduchému složení. Mýdla ani sprchové krémy nejsou testovány na zvířatech a mnohé jsou svým složením vhodné také pro vegany.

TUHÉ NEBO TEKUTÉ?

Přírodní mýdla a sprchové krémy vám nabízí tuhá přírodní mýdla. Forma tuhých mýdel balených v krabičce vám pomůže nejen omezit množství plastového odpadu, ale zpříjemní také cestování, protože komu se ještě nestalo, že by se mu sprchový gel vylil v kufru? 

Každému však nevyhovují tuhá mýdla a dávají přednost tekuté struktuře. Pro ty z vás, kteří raději používají tekuté produkty, máme sprchové gely a krémy s čistě přírodním složením. Sprchové gely a krémy jsou baleny do plastových obalů, aby byla zaručena co největší čerstvost produktu a jeho kvalita po dobu spotřeby.

4 položek celkem