Zpět do obchodu

Registrace

Přírodní deodoranty

PŘÍRODNĚ, ÚČINNĚ A BEZ HLINÍKU

Každý z nás se chce ubránit nepříjemnému pocení a zápachu. Avšak pocení je zcela přirozený proces, který naše tělo volí pro ochlazení a vypuzení nežádoucích látek v těle. Pocení bychom zabraňovat neměli, čemu však zabránit můžeme je nepříjemný zápach. Běžné deodoranty často obsahují hliníkové soli, které jsou škodlivé a zabraňují přirozenému pocení. Přírodní deodoranty neobsahují hliníkové soli ani další škodlivé látky a nezabraňují přirozenému pocení.

NEBRÁNÍ POCENÍ, ALE ZÁPACHU

Všechny Přírodní deodoranty v nabídce nezabraňují pocení, ale rozkladu potu, který způsobuje nepříjemný zápach. Můžete si vybrat z nabídky sprejů, tuhých i krémových deodorantů. Pokud vám soda obsažená v deodorantech dráždí pokožku, můžete zvolit variantu deodorantů bez sody. Našimi favority jsou tuhé deodoranty balené do papírového obalu a také krémové deodoranty ve skleněných kalíšcích, jejichž obaly lze jednoduše recyklovat či znovu využít.

Nejprodávanější

Nahoru
Další produkty
16 položek celkem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení