Zpět do obchodu

Registrace

BIORYTHME Bezsodý deodorant - V cukrárně (papírový obal)

100% přírodní deodorant, který spolehlivě funguje celý den. 

289 Kč

BIORYTHME Bezsodý deodorant - V cukrárně (papírový obal)

100% přírodní deodorant, který spolehlivě funguje celý den. 

Deodorant funguje celý den. Nezabraňuje přirozenému pocení, které slouží k ochlazování těla a vyplavování toxinů. Pomáhá ale vypořádat se s bakteriemi, které žijí v našem podpaží.

Základem složení je kakaové máslo v potravinářské kvalitě, které se v takovém množství v kosmetice příliš nevidí (je drahé, proto se většinou přidává jen jako luxusní přísada.

Deodorant perfektně funguje také díky dvěma kouzelným složkám - Triethyl Citrate a Zinc Ricinoleate. Triethy Citrate je rostlinný ester kyseliny citronové, který se dokonce používá v potravinářství a Zinc Ricinoleate je ECOCERTem povolená surovina založená na ricinovém oleji, který odchytává a absorbuje smrduté molekuly potu.

Typ vůně: Sladká, ovocná

Více o vůni: V cukrárně nenajdete těžkopádné zákusy, ale svěží a ovocnou vůni zralých broskví a meruněk - doplněnou o notu květin, které souzní s hlubokými tóny vanilky a zázvoru.

Intenzita vůně: Vůni budete cítit mnoho hodin po nanesení, zpočátku intenzivně, postupem času se stává slabší - ale bude vás jemně doprovázet celý den.

Hmotnost: 35 g

Jméno značky: BIORYTHME
Kategorie: Přírodní deodoranty pro muže
Dostupnost: Skladem (1 ks)
289 Kč